Для оформлення замовлення Вам необхідно вибрати потрібні товари та додати їх до кошику, надати свої контактні дані та очікувати дзвінок від працівника інтернет-магазину, або ж подзвонити за вказаним на сайті номером телефону та оформити замовлення у працівника інтернет-магазину.

Оплата здійснюється 2 способами:

  • Накладений платіж (Нова Пошта)
  • Оплата на картку ПриватБанку при купівлі товару

Доставка здійснюється «Новою Поштою» по всій Україні або якщо вам зручніше самому забрати замовлені товари, ви можете це зробити, завітавши до нас в м.Ужгород.

Протягом 14 днів від дати придбання товару (не рахуючи дати придбання) - Ви можете товар, який не використовувався, збережено товарний вигляд і споживчі властивості, і відсутній в переліку товарів, що не підлягає поверненню та обміну визначений Постановою КМУ «Про реалізацію окремих положень Закону України« Про захист прав споживачів »від 19.03.1994 р №172:

  • Обміняти на аналогічний без перерахунку вартості
  • Обміняти на будь-який інший з відповідним перерахуванням вартості
  • Повернути і отримати сплачені за нього кошти

Як оцінити збереження товарного вигляду?

При хорошому освітленні, без застосування спеціальних засобів, на товарі не повинно бути видимих ​​слідів використання у вигляді дрібних подряпин, потертостей, а тим більше відколів, вм'ятин або тріщин.

Найпростіше оцінити збережений чи товарний вигляд, відповівши собі на питання: «Купив би я цей товар в такому вигляді, як новий?"

Так, наші працівники нададуть Вам кваліфіковану консультацію щодо обраного товару та допоможуть у виборі.

Гарантійний термін товару обчислюється з дня його продажу. Він зазвичай вказаний в експлуатаційному документі на товар (гарантійному талоні, технічному паспорті, етикетці або в іншому документі, що додається до товару) або на сайті виробника Вашого товару.